Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Letter-ALetter-BLetter-CLetter-DLetter-ELetter-FLetter-ILetter-LLetter-MLetter-NLetter-OLetter-PLetter-QLetter-RLetter-SLetter-TLetter-Vbig_blue_button

Recommendations – РЕКОМЕНДАЦІЇ – Рекомендации

Пропозиції, сформульовані на основі встановлених фактів та висновків дослідження та спрямовані на підвищення якості, результативності і ефективності П/П.

Relevance – ВІДПОВІДНІСТЬ / РЕЛЕВАНТНІСТЬ – Соответствие/ Релевантность

Один із критеріїв оцінювання, за яким аналізують узгодженість діяльності, продуктів та кінцевих результатів П/П із вимогами бенефіціарів, політикою (ією) організацій, потребами держави та глобальними пріоритетами.

Reliability – НАДІЙНІСТЬ – Надежность

Характеристика даних, що полягає в їх стійкості (тобто повторюваності за різних умов) та базується на якості інструментарію, процедур збору та аналізу даних. Кількісні дані вважаються надійними, якщо результати відтворюються при повторному застосуванні методології дослідження у подібних умовах. Надійність якісних даних забезпечується за допомогою тріангуляції та ряду інших методів.

Result – РЕЗУЛЬТАТ – Результат

Наслідок діяльності П/П (включаючи продукти, кінцеві результати та вплив), запланований або незапланований, позитивний або негативний. За визначенням OECD результати розглядають як сукупність всіх наслідків П/П, тоді як існують інші підходи, за якими термін Результат (Result) вживають як синонім до терміна Кінцевий результат (Outcome).

Results-Based Management (RBM) – Управління, орієнтоване на результат (УОР) – Управление, ориентированное на результат

ія управління, за якої всі задіяні сторони спрямовують свою діяльність та продукти на досягнення кінцевих результатів. Залучені сторони також використовують інформацію щодо вже досягнутих результатів при прийнятті рішень, виконанні та фінансуванні П/П.

Risk Analysis – АНАЛІЗ РИЗИКІВ – Анализ рисков

Аналіз або оцінка чинників, що мають або можуть мати вплив на успішне досягнення поставлених цілей П/П. Передбачає докладне вивчення потенційних небажаних і негативних наслідків в рамках заходів реалізації П/П, а також визначення рівня ймовірності впливу визначених ризиків.

Letter-ALetter-BLetter-CLetter-DLetter-ELetter-FLetter-ILetter-LLetter-MLetter-NLetter-OLetter-PLetter-QLetter-RLetter-SLetter-TLetter-Vbig_blue_button

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.