Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Letter-ALetter-BLetter-CLetter-DLetter-ELetter-FLetter-ILetter-LLetter-MLetter-NLetter-OLetter-PLetter-QLetter-RLetter-SLetter-TLetter-Vbig_blue_button

Base-line study – БАЗОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ – Базовое исследование

Опис ситуації перед початком заходів П/П та вимірювання значень ключових показників. Результати базового дослідження слугують основою для порівняння та визначення результативності П/П.

Benchmarking – БЕНЧМАРКІНГ – Бенчмаркинг

Метод аналізу інформації, що полягає в порівнянні діяльності, результатів діяльності та застосованих методів П/П з наявними еталонами, тобто передовими, найбільш ефективними і результативними технологіями, підходами і методами роботи, найкращими результатами. Бенчмаркінг застосовують під час пошуку додаткових можливостей для підвищення ефективності та результативності П/П, оскільки цей метод дозволяє визначити, чи можна досягати результатів краще, ніж це робилося досі.

Beneficiaries – БЕНЕФІЦІАРИ – Бенефициары

Окремі особи, групи чи організації, які прямо або побічно отримують вигоду від реалізації П/П.

Best Practices – НАЙКРАЩІ ПРАКТИКИ – Лучшие практики

Досвід використання методів, підходів та інструментів в управлінні та плануванні, що впродовж певного часу засвідчили свою ефективність та успішність для застосування щодо однієї і тієї ж проблеми за подібних обставин.

Letter-ALetter-BLetter-CLetter-DLetter-ELetter-FLetter-ILetter-LLetter-MLetter-NLetter-OLetter-PLetter-QLetter-RLetter-SLetter-TLetter-Vbig_blue_button

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.